איך לבחור את הגזרה המתאימה לך ביותר?

היוניקות שלנו הן בחורות מגוונות, שונות וייחודיות- כל אחת בפני עצמה. לכל אחת יש מבנה גוף שונה, דברים שהיא אוהבת יותר ופחות בעצמה ולכל אחת יש את הגזרות שמתאימות ומחמיאות לה.

אנחנו מאמינות שכל אחת יכולה ללבוש בגד ים ולהרגיש הכי יפה, נשית ובטוחה בעצמה. אתן הכי יפות, בכל הצורות ובכל המידות, בכל הצבעים ובכל הגדלים.

אנחנו כאן כדי להראות לכן את זה, כדי לעזור לכן למצוא את בגד הים המושלם עבורכן. אנחנו מאמינות שכל אחת יכולה ללבוש ביקיני בכל מידה, ולהרגיש בו טוב. ללבוש בגד ים ופשוט להיות את.

גזרות שונות יבליטו דגשים שונים בגוף שלך.

מצאי את החלקים שאת אוהבת בעצמך והתאימי את הגזרות למבנה הגוף שלך.

מה תרצי להבליט או לטשטש, איך תרצי להראות כשאת לובשת בגד ים?

חזיות

להגדיל את החזה-

אם יש לך חזה קטן ואת רוצה לגרום לו להיראות בולט יותר, יש לנו כמה גזרות בשבילך:

הגזרה המקובעת מתאימה לכל מבני הגוף, היא נותנת מראה נקי וקלאסי ומקרבת את החזה.

אם את רוצה ליצור מראה צמוד יותר של החזה- הטופ קשירה יאפשר לך להצמיד ולקשור אותו לפי טעמך האישי.

אם החזה שלך קרוב יחסית ואת רוצה לתת לו דחיפת "פוש אפ" קלה- גזרת הטופ משולשים שלנו לגמרי תעשה את העבודה!

להקטין את החזה-

 אם יש לך חזה גדול- התברכת! יחד עם זאת, חלק מהבנות לא מרגישות לגמרי בנוח להבליט את זה, ויעדיפו למצוא גזרה שתגרום לחזה להיראות קטן יותר. ההמלצה שלנו: גזרת הסטרפלס! היא מאוד נוחה, לא חשופה ולכן גורמת לחזה להיראות "שטוח" יותר ולא מבליטה אותה. יחד עם זאת, היא לגמרי תומכת ומרימה! מומלצת ממש, מנסיון!

הרמה ותמיכה לחזה גדול-

אם יש לך חזה גדול, תרצי להרגיש שהוא מוחזק, נתמך ומורם. בשביל זה אנחנו ממליצות על כתפיות תומכות ומתכווננות, בכמה גזרות:

אם את אוהבת מראה חשוף- גזרת הטופ משולשים היא לגמרי בשבילך! האיקסים בגב מדמים מחוך ובכך מרימים את החזה ויוצרים מראה "סיליקוני". מומלץ לחזה עד מידה D.

אם נוחות היא הקטע שלך, הסטרפלס היא הגזרה המנצחת בשבילך: הכתפיות המתכווננות מאפשרות תמיכה והרמה, הגזרה נוחה, יפה ומאפשרת לך לזוז בחופשיות. מומלץ לבחור את המידה עפ"י היקף החזה ולא לפי הקאפ.

אם בא לך פאשן- גזרת הברזלים שלנו תענה לך על הבקשה תוך שמירה על ההרמה והתמיכה שאת מחפשת! ההיקף שלך מתכוונן ע"י קשירת פפיון, הכתפיות מתכווננות כדי להרים את החזה והברזלים שם כדי לתת את התמיכה.

אם לפעמים בא לך לשים דגש על נוחות, ולפעמים דווקא על סקסיות ומחשוף- טופ הקשירה שלנו ייתן לך את כל האופציות! בחלק הקדמי שלו תוכלי לקשור ולקרב את החזה, ואם תהפכי אותו תקבלי את גזרת הטופ הנוחה והמחמיאה שלנו.

להצר את הכתפיים-

אם את בעלת מבנה משולש הפוך- שהכתפיים רחבות יותר מהאגן, ואת רוצה ליצור מראה מעודן יותר לכתפיים- אנחנו ממליצות על חזיות בעלות רצועות דקות עם מעט כיסוי, כמו גזרת ההזזה והגזרה המקובעת.

נוחות-

אם מטקות ופריזבי בחוף הם הקטע שלך, את בטח מחפשת גזרת נוחה שתוכלי להתנועע ולקפוץ איתה בחופשיות.ההמלצה שלנו: גזרת הסטרפלס, מגיעה עם כתפיות מתכווננות שמבטיחות נוחות מקסימלית.בנוסף, תוכלי גם ללכת על גזרת טופ הקשירה שלנו, מצד אחד גזרת הטופ, ומהצד השני משולשים שנקשרים בדרכים שונות. נוחות מובטחת!

כיסוי מינימלי-

אם חשוף זה מה שאת אוהבת- לכי על גזרות משולשים קטנות וסקסיות, את גזרת ההזזה תוכלי להקטין ע"י כיווץ המשולשים, והגזרה המקובעת מציעה משולשים קטנים ומעוצבים.

תחתונים

כיסוי מקסימלי-

הגזרות שלנו מציעות כיסויים שונים לישבן, חלקן מכסות יותר וחלקן פחות. אם את מחפשת כיסוי מקסימלי לישבן, ההצעה הכי טובה שלנו היא ללכת על גזרת הקשירה– גזרה שמכסה יותר. שימי לב- תוכלי לקחת מידה גדולה יותר כדי לקבל כיסוי רחב יותר, היקף הצדדים נקשר ומתכוונן עם השרוכים ולכן תוכלי לקחת מידה גדולה יותר.

לטשטש את ה"צדדים"-

  • יש לנו 2 גזרות שיעשו את זה בשבילך:

הראשונה היא גזרת הוי, הגזרה המנצחת שלנו- הסוד שלנו הוא צדדים רחבים שמונחים בדיוק במקום הנכון על הגוף,מה שגורם לכל הצדדים להיעלם.

הגזרה השנייה היא הגזרה הגבוהה שלנו.

 

hide the belly / blur the sides –

high bottom > Created for you! It has a stunning cut that comes below the waist, which gives real emphasis to your waist and hides the lower abdomen. It's also really comfortable!

lengthen the legs –

For the short ones among us who want to look longer, Hoy cut can do the This is for you! The combination of the wide and high sides and the low hoy in the middle creates the effect of longer legs

Want to lengthen your legs with a different shape ? Absolutely possible! We recommend placing all the panties a little high, on the "sides" and not at the meeting point between the legs and the abdomen, it also gives the effect of longer legs, also blurs the sides and also gives a sexy look!

Comfort –

Those who are looking for the shape that sits well, is comfortable and should not be messed with? Classic cut created for you. She's insanely flattering and comfortable is her second name.

*כל הכתוב בכלליות בלבד בהתאם לנסיון שלנו. כמובן שלכל אחת גוף שונה ולכל אחת יתאימו גזרות שונות. ניתן למדוד בחנות שלנו*