איך לבחור את הגזרה המתאימה לך ביותר?

היוניקות שלנו הן בחורות מגוונות, שונות וייחודיות- כל אחת בפני עצמה. לכל אחת יש מבנה גוף שונה, דברים שהיא אוהבת יותר ופחות בעצמה ולכל אחת יש את הגזרות שמתאימות ומחמיאות לה.
אנחנו מאמינות שכל אחת יכולה ללבוש בגד ים ולהרגיש הכי יפה, נשית ובטוחה בעצמה.
אתן הכי יפות, בכל הצורות ובכל המידות, בכל הצבעים ובכל הגדלים.

אנחנו כאן כדי להראות לכן את זה, כדי לעזור לכן למצוא את בגד הים המושלם עבורכן.
אנחנו מאמינות שכל אחת יכולה ללבוש ביקיני בכל מידה, ולהרגיש בו טוב.
ללבוש בגד ים ופשוט להיות את.

גזרות שונות יבליטו דגשים שונים בגוף שלך.
מצאי את החלקים שאת אוהבת בעצמך והתאימי את הגזרות למבנה הגוף שלך.

מה תרצי להבליט או לטשטש,
איך תרצי להראות כשאת לובשת בגד ים?

חלק עליון
להגדיל את החזה

אם יש לך חזה קטן ואת רוצה לגרום לו להיראות בולט יותר, יש לנו כמה גזרות בשבילך:
הגזרה המקובעת מתאימה לכל מבני הגוף, היא נותנת מראה נקי וקלאסי ומקרבת את החזה.

אם החזה שלך קרוב יחסית ואת רוצה לתת לו דחיפת "פוש אפ" קלה- גזרת הטופ משולשים שלנו לגמרי תעשה את העבודה!

להקטין את החזה

אם יש לך חזה גדול- התברכת! יחד עם זאת, חלק מהבנות לא מרגישות לגמרי בנוח להבליט את זה, ויעדיפו למצוא גזרה שתגרום לחזה להיראות קטן יותר. ההמלצה שלנו: גזרת הטופ כיווצים! היא מאוד נוחה, ניתן לשלוט בעומק במחשוף ככה שהיא לא מבליטה מדי את החזה ויחד עם זאת, היא לגמרי תומכת ומרימה!

הרמה ותמיכה לחזה גדול

אם יש לך חזה גדול, תרצי להרגיש שהוא מוחזק, נתמך ומורם. בשביל זה אנחנו ממליצות על כתפיות תומכות ומתכווננות, בכמה גזרות:

אם את אוהבת מראה חשוף- גזרת הטופ משולשים היא לגמרי בשבילך! האיקסים בגב מדמים מחוך ובכך מרימים את החזה ויוצרים מראה "סיליקוני".

אם נוחות היא הקטע שלך, הטופ כיווצים היא הגזרה המנצחת בשבילך: הכתפיות המתכווננות מאפשרות תמיכה והרמה, הגזרה נוחה, יפה ומאפשרת לך לזוז בחופשיות. מומלץ לבחור את המידה עפ"י היקף החזה ולא לפי הקאפ.

אם בא לך פאשן- גזרות הברזלים שלנו יענו לך על הבקשה תוך שמירה על ההרמה והתמיכה שאת מחפשת! ההיקף שלהן מתכוונן ע"י קשירת פפיון, הכתפיות מתכווננות כדי להרים את החזה והברזלים שם כדי לתת את התמיכה. זו הגזרה המנצחת שלנו לחזה גדול והיא מגיעה עד מידת PLUS ייחודית.

ואולי תופתעו לשמוע, אבל אצלנו גם משולשים יכולים להתאים לכן מאוד- בגזרות הזזה ומקובעת. תנסו, לא תפסידו!

כיסוי מינימלי

אם חשוף זה מה שאת אוהבת- לכי על גזרות משולשים קטנות וסקסיות, את גזרת ההזזה תוכלי להקטין ע"י כיווץ המשולשים, והגזרה המקובעת מציעה משולשים קטנים ומעוצבים.

נוחות

אם מטקות ופריזבי בחוף הם הקטע שלך, את בטח מחפשת גזרת נוחה שתוכלי להתנועע ולקפוץ איתה בחופשיות.ההמלצה שלנו: הטופ כיווצים, גזרה שמשלבת בתוכה קצת טופ וקצת משולשים. כשתרצי טופ נוח, תוכלי למתוח את כיווץ המחשוף וליצור טופ של ממש. ההיקף והכתפיות מתכווננים להתאמה מושלמת על גוף. נוחות מובטחת!

גם גזרות הברזלים שלנו יענו על הצורך בנוחות! הן מציעות תמיכה מירבית כך שתוכלי לקפוץ ולהשתחרר בלי ששום דבר יזוז מהחזייה!

חלק תחתון
כיסוי מקסימלי

הגזרות שלנו מציעות כיסויים שונים לישבן, חלקן מכסות יותר וחלקן פחות. אם את מחפשת כיסוי מקסימלי לישבן, ההצעה הכי טובה שלנו היא ללכת על גזרת הקשירה– גזרה שמכסה יותר. שימי לב- תוכלי לקחת מידה גדולה יותר כדי לקבל כיסוי רחב יותר, היקף הצדדים נקשר ומתכוונן עם השרוכים ולכן תוכלי לקחת מידה גדולה יותר.

גזרה נוספת שמכסה קצת יותר היא הגזרה הגבוהה– שרמת הכיסוי הקדמי והאחורי שלה מעט רחבה יותר.

לטשטש את ה"צדדים"

גזרת הוי, הגזרה המנצחת שלנו- הסוד שלנו הוא צדדים רחבים שמונחים בדיוק במקום הנכון על הגוף,מה שגורם לכל הצדדים להיעלם. תחתוני הוי פשוט מונחים על הגוף ולא לוחצים.

להסתיר את הבטן

התחתון הגבוה נוצר בשבילך! יש לו גזרה מהממת שמגיעה עד למתחת לפופיק, מה שנותן דגש אמיתי למותן שלך ומסתיר את הבטן התחתונה. הוא גם ממש נוח!

אם את רוצה להסתיר את הבטן אבל להבליט את החלק האחורי, תוכלי לבחור בגבוה הצ'יקי שלנו שיענה לך על כל המשאלות!

להאריך את הרגליים

לנמוכות מבינינו שרוצות להיראות ארוכות יותר, גזרת הוי יכולה לעשות את זה בשבילכן! השילוב בין הצדדים הרחבים והגבוהים ובין הוי הנמוך באמצע יוצר אפקט של רגליים ארוכות יותר!

רוצות להאריך את הרגליים עם גזרה אחרת? אפשרי לגמרי! אנחנו ממליצות להניח את כל התחתונים גבוה מעט, על ה"צדדים" ולא בנקודת המפגש בין הרגליים לבטן, זה גם נותן אפקט של רגליים ארוכות יותר, גם מטשטש את הצדדים וגם נותן מראה סקסי!

כיסוי מינימלי

אוהבת כיסוי מינימלי לשיזוף מקסימלי? גזרת הצ'יקי שלנו נועדה בדיוק בשבילך! זוהי הגזרה הכי חשופה שלנו בחלק האחורי, והחלק הקדמי שלה ממש קלאסי- נוח ומהמם!

נוחות

מאלה שמחפשות את הגזרה שיושבת טוב, נוחה ולא צריך להתעסק איתה? הגזרות גבוה ווי- נוחות זה השם השני שלהן!